ייעוץ למנהלים

"כושר ההסתגלות הוא אחד מכישורי המנהיגות החיוניים ביותר בעולם החדש, בעידן המידע, מנהיג היודע להסתגל לשינוי ולנצל אותו לתועלתו משיג יתרון תחרותי עצום" (רובין ס' שארמה-חוכמת המנהיגות).


מעבר לכל הסדנאות והכלים לפיתוח מנהלים עולה צורך מרכזי ומהותי בעידן הנוכחי, התמודדות עם שינויים רבים בסביבה החיצונית, בתחום הטכנולוגי ,היקפי המידע ,לו"ז צפוף ,קצב פעילות שאינו בשליטה מלאה, עומס והצורך בקבלת החלטות תחת לחץ כמעט תמידי. אחד הכלים החשובים שמקבל תמיכה בספרות הניהול הינו ה"פסק זמן הניהולי".

פיטר דרוקר הגדיר זאת כך: "מנהלים חייבים להשקיע זמן מסוים בחשיבה יסודית על מה שהחברה מצפה מהם במובן של תרומה ותוצאות..."(מניהול של אתמול למנהיגות של מחר),רובין שארמה מוסיף: "התבוננות חיצונית ופנימית מאפשרת לך לנתח את מעשיך ולהבין למה אתה עושה את מה שאתה עושה דווקא כך ולא אחרת...ותאפשר לך להבין מה קורה סביבך במשרד"(חוכמת המנהיגות).

אחד המרכיבים החשובים של "פסק זמן ניהולי"- אפקטיבי, הינו ייעוץ חיצוני מקצועי לקבלת משוב ,קבלת  זווית ראיה נוספת אובייקטיבית על העשייה והדילמות שעולות בשוטף. הייעוץ ניתן  במסגרת פגישות , שיחות טלפוניות/מיילים .

תפריט ייעוץ:

  • ייעוץ בשלב הכניסה לתפקיד חדש.
  • דגשים והכוונה לקראת שינוי ארגוני, הובלת פרויקט או אתגר ניהולי אחר.
  • איבחון פרופיל ניהול (דפוסי פעולה, עוצמות, חולשות, חסמים)לצורך העצמה ושיפור.
  • שיפור תהליך קבלת החלטות.


טואול בניית אתרים